Produkty

Nabídka textilních materiálů je obměňována a doplňována pravidelně v návaznosti na módní trendy a obsahuje několik set druhů vzorů v širokých škálách barev a různých vzorů.
Zahrnuje také materiály typu BLACK OUT – zatemňovací pro hotelové pokoje, promítací síně a v neposlední řadě s motivy do dětských pokojů.

Pro hotely máme širokou nabídku textilních materiálů splňujících ty nejpřísnější bezpečnostní normy. Nedílnou součástí je nabídka nejrůznějších druhů garnýží, nosných konstrukcí a prvků i do složitých prostor. Systémy pro vodorovné i svislé řasení, římské rolety a dnes velmi žádané panelové posuvné stěny.

Abychom všechny tyto materiály mohli zpracovat do konečné podoby, je nutné použít k tomu různé druhy galanterie a dekoračních doplňků.

Záclony

Naše nabídka obsahuje velký výběr záclon pro moderní i klasický interiér. Záclony představují spektrum různých kvalit od základního standardu až po nejvyšší možnou kvalitu i pro toho nejnáročnějšího zákazníka. Materiály jsou od tuzemských i zahraničních výrobců a vyrábí se v bílém i barevném provedení.

- průsvitné organzy

- voály

- žakáry

- vyšívané

- krajkové

- Trevíra Cs

- provázkové

Závěsy

Dodáváme dekorační látky z přírodních i syntetických materiálů - od lehkých a vzdušných až po zcela zatemňující (blackouty) v různých šířkách. Dostupná je i široká škála barev a vzorů materiálů pro čalounění včetně vysoce zátěžových. Textílie jsou od tuzemských i zahraničních výrobců.

V nabídce máme též materiály splňující ty nejpřísnější evropské bezpečnostní normy, např. Trevíra Cs.

Garnýžové systémy

Dodáváme široký sortiment závěsných systémů. Umíme si poradit i s šikminami, střešními okny, arkýři a podobně. Garnýže lze montovat do stropu i do zdi. Na přání zákázníka je možno dodat vybrané výrobky s ručním či elektrickým ovládáním.

- hliníkové kolejnice 1 až 5-ti drážkové

- dekorační záclonové tyče

kovové
dřevěné
kované

- vitrážky i bez montáže do okenních rámů

- lankové systémy

 

Doplňky a galanterie

- úvazy

- porty

- řasící stuhy

- třásně

- krajky

ovládací tyčky a kovové prvky pro dekoraci záclon a závěsů

Zakázkové šití

Z vybraných materiálů šijeme záclony, závěsy - lehké i podšité, dekorativní drapérie (obloukové - tzv. vodu, pevné, vyztužené, skládané aj.). Pro náročného zákazníka můžeme materiály zpracovat ručně nebo strojově speciálním skrytým švem.

Ušijeme na míru přehozy na postele lehké i těžké-prošité, polštáře jednoduché i dekorované, sedáky, povlaky na židle, ubrusy, štoly, prostírání a jiné dekorativní prvky do interiéru na přání zákazníka v koordinaci barev i materiálů.

Prodej - přehozy, polštáře, sedáky na židle

Na našich prodejnách nabízíme také sortiment přímo k prodeji – přehozy na postele, sedáky na židle, polštáře různých rozměrů a provedení.

Prodej - lůžkoviny

Ložní výrobky jsou zhotoveny z moderních materiálů s vysokým stupněm hřejivosti, rychlým odvodem potu, chladícím efektem pro letní noci či antibakteriálním působením nebo z tradičního peří. Povlečení bavlněné, saténové, flanelové, damaškové nebo krepové.

Tapety

Nyní jsme naši nabídku rozšířili i o prodej tapet z knih v různých barevných provedeních a koordinacích s dekoračními prvky

Samolepící fólie

Dále nabízíme samolepící fólie na renovaci dveří,nábytku,umakartu atd. U kterých popularita opět vzrůstá a to díky dvěma faktorům-jednoduchá aplikace a nižší cena.Samolepící tapetu si bez problémů nalepí skoro každý sám.

Nabídka designu je velice pestrá např: imitace dřeva (asi 100 druhů), imitace kůže, dětské vzory, mramory, tabulová, kachličky,j ednobarevná, kovově lesklé, zlatá a stříbrná, zrcadlová, transparntní (tyto je možné použít k neprůhlednosti okna) a.j.