Horizontální žaluzie

Horizontální žaluzie vyrábíme a montujeme na všechny typy oken, meziskelní, okna v panelové výstavbě, žaluzie meziskelní s fixací, okna špaletová ve staré výstavbě, žaluzie interierové, umístěné kdekoliv na rámech oken i volně v interiéru. Žaluzie ovládané řetízkem, plastovou tyčkou, kovovou tyčkou , aktuální výrobek, který se používá v současné době na plastová okna, eurookna i do interiéru. Nabízíme moderní design hodící se ke všem profilům oken. Vyrábíme i žaluzie atypické, trojúhelníkové nebo různě zkosené. Šířka lamely může být 25 nebo 16mm.

Žaluzie představují nejrozšířenější způsob protisluneční ochrany, staly  se nedílnou součástí interiéru, ochraňují nejen proti slunečním paprskům, regulují světlo v místnosti, ale chrání i Vaše soukromí v byt, kanceláři apod.

Výhodou je především jejich jednoduchost, rychlost montáže, minimální údržba a především cenová dostupnost.

Hliníkové vnitřní žaluzie jsou použitelné prakticky do všech typů oken. Vyrábí se v mnoha provedeních, tak aby vyhovovaly danému použití. Od meziskelních, interiérových, vertikálních až po atypické provedení.

Nabídka druhů žaluzií


Horizontální meziokenní žaluzie
vhodné do klasických dřevěných a kastlíkových oken
- ovládané šňůrkou a pevným táhlem- provedení standart a celostínící

Horizontální interiérové žaluzie vhodné do klasických dřevěných a kastlíkových oken, - montáž do interiéru
- ovládání šňůrkou a průhledným táhlem- provedení standart a celostínící

ISSO žaluzie do PVC a eurooken
-ovládané řetízkem provedení standart -ovládáné řetízkem provední celostínící
-ovládané řetízkem s dřevěnou krycí lištou
- ovládané řetízkem s půlkulatou krycí lištou


Širorký sortiment vzorů a barev al. lamel a profilů dle Vašeho vkusu a přání!


Venkovní žaluzie


Venkovní žaluzie jsou nejpoužívanějším exteriérovým stínícím prvkem.

Umožňují plynule regulovat přirozené osvětlení,zachycují přímé sluneční záření a chrání před jeho škodlivými účinky. Umístěním žaluzií do exteriéru nejúčinněji ovlivníte tepelné klima v interiéru.

Umístěním žaluzií do exteriéru nejúčinněji ovlivníte tepelné klima v interiéru.

Žaluzie mohou být ovládány klikou, šňůrou nebo elektropohonem 230V/50Hz. Motorové provedení má výhodu v možnosti zapojení do centrálního elektronického systému řízení. Pokud není stavebně připraveno jinak, jsou obvykle žaluzie doplněny krycími plechy pohledově ukrývající svazky vytažených žaluzií.

Reference