Látkové rolety

Standartní pružinová roleta s řetízkovým ovládáním, řetízková roleta s krycí lištou

(na plastová okna) zatemňující roleta , římská roleta.

Pružinová roleta je to nestárnoucí zastínovací prvek (látková roleta samotoč), který se prodává desítky let. Musíme ale zapomenout na 70-80léta. Moderní rolety zajišťují plynulé ovládání pohybu rolety a desítky moderních vzorů a barev,ze kterých si nelze vybrat. Roleta součastně zatemní a vytvoří estetický doplněk v interiéru vašeho bytu i kanceláře.

Roleta s řetízkovým ovládáním je to velké smodernizování klasické rolety na samotoč s vyšší mírou pohodlí a tím představuje větší standart ve stínící technice.

Řetízkové ovládání Vám umožňuje zastavit v jakékoliv poloze a tím regulovat plynule zatemnění okna dle Vašeho přání.Řetízek může být umístněn v pravo i vlevo.


Řetízková roleta s krycí lištou.

 

Roleta je dodávána navíc s horním kastlíkem AL a boční vodící lišty,které omezují pronikání světla

po stranách.Pokud se navíc zvolí kombinace s celozatemňující látkou,tak bede zatemnění téměř 100%.Tato roleta se používá hlavně na plastová okna,montáž provádíme přímo na na okenní křídla.

Zcela zatemňující roleta na velké plochy.

 

Základem rolety je hliníkový box s hřídelem pro textilii a boční lištové vedení,podobné jako u rolety s vodícími lištami.Absolutní zatemnění se používá hlavně ve školách,promítacích sálech,

laboratořích, fotokomorách atd .Ovládání se provádí kuličkovým řetízkem nebo elektromotorem.

 

Reference