Sítě dveřní.

Síťové dveře používáme hlavně na balkon. Dveře si získaly v poslední době velkou popularitu.Rám o rozměru 53x2cm je vyroben s hliníku,chráněn vypalovacím lakem. Síťové dveře se montují se samozavíracími panty, ochrannou lištou proti prokopnutí, 2ks magnety pro dokonalé dovření a madlo. Síťovina pevný poplastovaný sklolaminát nepodléhající korozi a dobře snášející teplotní rozdíly. Síťovina na všechny typy rámů je dodávána v šedé barvě na okně prakticky neviditelná.
Na naší zemi existuje asi milion druhů hmyzu. To je určitě správně,ale raději je necháme v přírodě.


Ne co říkáte? Jistě.


Pevné sítě s límcem dveřní na panty a rolovací odsazené.

 

Sítě pevné.


Tato síť je pevně namontována do rámu okna na otočné plastové haklíky našroubované v rámu okna.

 

Sítě s límcem.


Sítě jsou určeny do plastových a eurooken.Rám je opatřen límcem,který dokonale přilne k rámu okna a maximálně těsní.Venkovní i vnitřní pohled je podstatně úhlednější než u pevné sítě.Je vyroben s válcovaného hliníkového plechu,povrchová úprava vypalovaný lak barva bílá,hnědá,imitace dřeva – možný jakýkoliv nástřik podle RAL. Síťovina je vyrobena z poplastovaného sklolaminátového vlákna,nehořlavého a dobře snáší velké teplotní rozdíly. Teplotní odolnost sítě činí -40° až +100°.

 

Sítě proti hmyzu navíjecí okenní

Samonavíjecí rolovací síť na okna má velmi praktické využití. Vpřípadě potřeby je možné vytáhnout ji do kastlíku umístěného nad oknem. Síťovina se pohybuje ve vodících lištách. U tohoto provedení není možné zvolit rám v imitaci dřeva. Standardní barevné provedení je bílé a hnědé, příp. je možné vybrat si z odstínu dle vzorníku RAL. V případě nutnosti odsazení okenní svinovací sítě od výplně okna je dodáván speciální vynášecí úhelník (40x20mm)

 

Sítě proti hmyzu navíjecí dveřní

Samonavíjecí rolovací síť na dveře najde své využití tam, kde není dostatek místa pro klasicky otevíratelnou dveřní síť. Síťovina se pohybuje ve vodících lištách směrem do boku, kde se navíjí do kastlíku. V případě odsazení sítě od výplně je možnost dodat vynášecí profil 40x20 mm. Rolovací dveřní síť se pro lepší uchycení dodává s magnetickou lištu.

Reference